17 ثور، 1400 آمریت اطلاعات و ارتباط عامه

پروسه ثبت معلومات بایومتریک داوطلبان دور اول امتحان کانکور سال1400، امروز در 25 ولایت کشور به گونه منظم آغاز شد. در این دور حدود 90 هزار تن فارغ صنوف دوازدهم، معلومات بایومتریک خویش را ثبت می

5 ثور
پروسه ثبت معلومات بایومتریک داوطلبان دور اول امتحان کانکور سال1400، امروز در 25 ولایت کشور به گونه منظم آغاز شد.
در این دور حدود 90 هزار تن فارغ صنوف دوازدهم، معلومات بایومتریک خویش را ثبت میکنند.
به گفتۀ هیات رهبری ادارۀ ملی امتحانات، دور اول امتحانات سال 1400 در 25 ولایت تنظیم شده است که به همین هدف هیات ممتحن و تیم تخنیکی ثبت معلومات بایومتریک قبلاً به ولایت های متذکره فرستاده شده است.
پوهاند عبدالقدیر خموش رییس ادارۀ ملی امتحانات در ارتباط به امتحان کانکور سال 1400 گفت: امسال امتحانات با تدابیر قوی و سنجیده شده ی این اداره بار اول در 25 ولایت تظیم شده است و همزمان اخذ می گردد.
وی افزود امتحان سال جاری در سه دور تنظیم گردیده و پروسه ثبت معلومات بایومتریک دور اول آن امروز (5 ثور) آغاز شده است که تا سه روز(7 ثور) ادامه پیدا میکند و تاریخ 8 ثور امتحان این ولایت ها آغاز می شود.
در دور اول داوطلبان امتحان کانکور عمومی، متفرقه، علوم دینی، چهارده پاسان و شبانه ،ولایت های(سمنگان، سرپل، غور، نیمروز، بادغیس، فراه، نورستان، پکتیکا، دایکندی، زابل، ارزگان، هلمند، کندهار، بامیان، وردگ، لوگر، پکتیا، خوست، کاپیسا، پنجشر، لغمان، کنر، پروان، ننگرهار، و بغلان) شامل است که معلومات بایومتریک شان ثبت می شوند.
قابل یاد آوریست که در دور دوم امتحان هشت ولایت (فاریاب، کندز، جوزجان، غزنی، بلخ، هرات، تخار و بدخشان) شامل می باشد که پروسه ثبت معلومات بایومتریک آن به تاریخ 28و 29 ثور و امتحان آن به تاریخ 30 و 31 ثور اخذ می شود.

پر بیننده ترین مطالب

blog images

از کاندیدان بست های سوم و چهارم ادارۀ ملی امت...

8 دلو ادارۀ ملی امتحانات امتحان کاندیدان بست های سه و چهار ادارۀ ملی امتحانات امروز توسط ای...

بیشتر بدانید ( 737 )  
blog images

معرفی کارمندان جدیدالتقرر ادارۀ ملی امتحانات

4 حمل 1400 ادارۀ ملی امتحانات پوهاند عبدالقدیر خموش رییس عمومی ادارۀ ملی امتحانات با کارمندان بست ه...

بیشتر بدانید ( 571 )  
blog images

امتحان جمعی بست های پنج و شش اصلاحات اداری و...

۱۱میزان۱۳۹۹ ادارهُ ملی امتحانات در این امتحان به شمول ٢٢٠ بست وزارت مالیه برای ۱۰۲۲ بست سایر ادارات...

بیشتر بدانید ( 498 )