شماره تماس :421 408 0748 ایمیل آدرس : info@nexa.gov.af

صندق سؤالات امتحان کانکور سال ۱۴۰۳ امروز، پنج‌شنبه در ولایت کاپیسا طی محفلی رسمی از سوی مسؤلین ادارۀ ملی امتحانات باز شد.

1403/03/17 2346

در این محفل شیخ رحیم الله حقانی معاون اداری و تخنیکی ادارۀ ملی امتحانات، شیخ اسدالله سینان معاون والی ولایت کاپیسا، حاجی عثمان ترابی قوماندان امنیه این ولایت، مفتی وقایت الله وقار حنفی رییس پوهنتون، استادان و مسؤلین ادارۀ ملی امتحانات، حضور داشتند.

شیخ رحیم الله حقانی گفت: "ادارۀ ملی امتحانات تمام امتحانات جمعی را در کشور با شفافیت کامل اخذ می نماید و خوشحال هستیم که امروز نیز امتحان کانکور سال ۱۴۰۳ به شمول ولایت کاپیسا در ۱۶ ولایت کشور برگزار می شود."

وی به تمام داوطلبان حاضر در محفل افتتاحیه از شفافیت در این امتحان اطمینان کامل داده و گفت که در ادارۀ ملی امتحانات حق به حقدار سپرده و به هر شخص مطابق به استعداد اش نمره داده می شود.

مسؤلین ولایت کاپیسا از حضور هیات رهبری ادارۀ ملی امتحانات در این ولایت ابراز قدردانی نموده، اطمینان دادند که در بخش تنظیم امور امتحانات جمعی با ادارۀ ملی امحانات همکار می باشند.

امتحان کانکور در ولایت کاپیسا برای دو روز تنظیم شده است که فردا نیز فارغان مکاتب در این ولایت برای سپری نمودن امتحان به محلات امتحان حاضر می شوند.

تمام حقوق محفوظ می‌باشد، اداره ملی امتحانات 2022 ©